







Split Elk Antler - Thick 4 Inch
- Sale price
- $11.95
- Regular price
- $11.95
- Unit price
- /per
Adding product to your cart
- Sale price
- $11.95
- Regular price
- $11.95
- Unit price
- /per
Thick 4 Inch - 1 Antler
Satisfy your Pup's urge to chew in a natural and healthy way with our Jack&Pup long-lasting Elk Antlers. These one-ingredient treats are made of pure 100% elk antlers that have been naturally shed. Each of our Jack&Pup antlers get inspected for quality to make sure they meet our standards. With their firm texture, they'll even support your Pup's dental health. These delicious rewards are a treat you can be proud to give your Pup!
Our elk antlers are a great natural alternative to chew toys. Made for small Pups
• MADE FOR PUPS WHO LOVE TO CHEW
• LONG-LASTING
• ALL-NATURAL
• HIGHEST QUALITY
• OUR JACK&PUP GUARANTEE
Customer Reviews
- Reviews
- Questions
Thank you for submitting a review!
Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Disappointed for the first time
The photo shows 7 4-inch split antlers and the price is $9.95. It is listed as a 'collection'. No where does it indicate that the $9.95 price is for 1, single, split antler. I purchased 2. I won't purchase them again.